Lut 24 2014

Depilacja intymna bez bólu

Published by at 10:04 am under Uroda

depilacja intymna'

foto

Kwestia depilacji intymnej nadal jest tematem, w którym panuje wiele mylnych przeświadczeń i nieporozumień. Często temat ten jest spychany na poboczne drogi kosmetyki, przez co świadomość odnośnie bolesności takiego zabiegu jest mocno zachwiana. Warto jednak podkreślić, że sytuacja w ciągu ostatnich lat uległa istotnej zmianie i nie musi być już kojarzona wyłącznie z mękami. Co się zmieniło?

Różne sposoby depilacji

Sposobów depilacji jest ogrom i niełatwo wybrać ten najbardziej dogodny. Opinie kosmetyczek wydają się w tym temacie jednoznaczne – każdy powinien znaleźć indywidualną, najbardziej dopasowaną do danego typu skóry metodę, ponieważ ciężko o rozwiązanie uniwersalne. Depilacja okolic intymnych jest jednak coraz delikatniejsza i nawet stosunkowo bolesna metoda związana z depilatorem jest bardziej subtelna. Wiele urządzeń tego typu jest bowiem wyposażonych w nakładki specjalnie dostosowane do delikatnej skóry. Nie podrażniają jej one tak bardzo jak standardowe tego typu urządzenia i zapobiegają tym samym nieprzyjemnym dolegliwościom podepilacyjnym.

Jak wybrać odpowiedni depilator?

Wszystko zależy od osobistych preferencji, ale biorąc pod uwagę depilację intymną, należy pamiętać o niezwykłej wręcz delikatności skóry w tego rodzaju miejscach. Świetnym rozwiązaniem okazuje się tutaj depilator, który posiada hipoalergiczne dyski z jonami srebra. Sprawiają one, że higiena takiego zabiegu jest podniesiona do maksimum, a podrażnienia przestają być problemem. Dobrym pomysłem jest również zakup depilatora wyposażonego w szczoteczkę złuszczającą naskórek – w ten sposób można pozbyć się problemu wrastających włosków, które na dłuższą metę stają się dość istotnym aspektem depilacji.

Sposobów depilacji jest wiele, ale warto pamiętać, by wybierać tylko te wysokiej jakości – wiele bowiem od niej zależy. Decydując się na depilację u kosmetyczki, warto spytać o jej renomę. Tak samo sprawa wygląda z zakupem urządzeń do użytku domowego – zawsze wcześniej warto zaczerpnąć rady eksperta lub zrobić rekonesans wśród opinii internautów.

No responses yet

Comments RSS

Leave a Reply

*